Keresés
Close this search box.

Karrier

A Terra-Tender Kft. kollégát keres PÁLYÁZATÍRÓ munkakörbe!

Feladatai:

  • pályázatok figyelése és elemzése
  • komplex pályázatírási feladatok ellátása
  • KKV-k és nagyvállalatok számára kiírt pályázatok készítése
  • pályázati anyagok előkészítése, elkészítése, beadása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • kapcsolattartás az intézményrendszerrel
  • tógondozási feladatok végzése

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • ügyfélközpontú

Előny:

  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat előny
  • pályázatírás, projekttervezés területén szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes légkörű munkahelyi környezet
  • dinamikus csapat
  • magas színvonalú szakmai támogatás

Szakmai önéletrajzás és motivációs levelét várjuk a h2020@terratender.hu e-mail címre.

További információ:
Kása Zsuzsanna: 06-70/933-06-19

A Terra-Tender Kft. Növényorvos pozícióba új kollégát keres!

Jelentkezz, ha van növényorvosként szerzett tapasztalatod, gyakorlatod és képes vagy a különböző digitális mezőgazdasági szolgáltatások végzésére, felügyeletére, dróntechnológia alkalmazására!

Fényképes önéletrajzodat 2021. június 10-ig várjuk a h2020@terratender.hu email-re.

Solti Antal: 06-30/902-68-61

Ezúton tájékoztatjuk, hogy Cégünkhöz benyújtott önéletrajzát a GDPR (EU 2016/679) 6. cikk 1) a) pontja alapján kezeljük. Cégünk birtokába jutó személyes adatok kezeléséhez rendelkezünk megfelelő és működő adatvédelmi programmal, illetve szabályzattal az érintettek jogainak és szabadságainak védelmére, a hatályos adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően.